جزئیات اخبار

نمايش تعصب و جنگندگي شيميدري‌ها با وجود شكست خفيف در بازي دوم نيمه نهايي

نمايش تعصب و جنگندگي شيميدري‌ها با وجود شكست خفيف در بازي دوم نيمه نهايي

تیم بسکتبال شیمیدر قم با وجود ارائه یک بازی قابل قبول و نمایش تعصب و جنگندگی بالای خود، با اختلاف چهار امتیاز از دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر دست خالی خارج شد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر، تيم بسكتبال شيميدر قم كه با انگيزه جبران باخت 91 بر 65 بازي نخست نيمه نهايي ليگ برتر بسكتبال در دومين مسابقه اين مرحله برابر شهرداري گرگان صف‌آرايي كرده بود، با وجود ارائه يك بازي قابل قبول و نمايش تعصب و جنگندگي بالاي خود، با اختلاف چهار امتياز از اين بازي دست خالي خارج شد.

اتفاقات نخستين بازي‌ نيمه نهايي براي نماينده بسكتبال استان قم در كوارتر نخست اين ديدار تكرار شد و شيميدر باز هم شروع خوبي نداشت تا اختلاف امتيازها زياد شود به طوري كه 10 دقيقه اول اين مسابقه با برتري 27 بر 14 به نفع تيم شهرداري گرگان تمام شد.
در كوارتر دوم اين مسابقه اما شيميدري‌‌ها با اجراي تدابير فني مصطفي هاشمي و تعصب و جنگندگي بسيار بالا به بازي برگشتند و توانستند با حساب 22 بر 16 حريف خود را مغلوب كنند، با اين حال نيمه نخست اين رقابت حساس با حساب 43 بر 36 به نفع گرگاني‌ها تمام شد.
در نيمه دوم شيميدر كه آمده بود اختلاف هفت امتيازي را كاهش دهد، يك بار ديگر جريان بازي به نفع حريف پيش رفت و اين گرگاني‌ها بودند كه با حساب 27 بر 21 نتيجه را به نفع خود رقم زدند تا در فاصله 10 دقيقه مانده به پايان مسابقه، تيم شهرداري با نتيجه 70 بر 57 از شيميدر پيشي بگيرد.
اوج تعصب، جنگندگي و نمايش دلنشين بازيكنان تيم بسكتبال شيميدر قم در دومين بازي مرحله نيمه نهايي فصل جاري ليگ برتر بسكتبال، در كوارتر چهارم بود كه شاگردان مصطفي هاشمي به خوبي فعل خواستن را صرف كردند و با حساب 34 بر 25 تيم شهرداري را بردند.
حتي شيميدر قم در فاصله حدود 30 ثانيه به پايان اختلاف را به سه امتياز هم كاهش داد ولي در نهايت اين مسابقه با برتري 95 بر 91 به نفع نماينده گلستان تمام شد تا همه نگاه‌ها به بازي حساس و تعيين كننده عصر روز جمعه بيستم فروردين ماه باشد، مسابقه‌اي كه شيميدري‌ها اميدوارانه در آن به ميدان مي‌روند.
در اين ديدار اي‌جي‌ رولند گارد راس شيميدر قم 23 امتياز گرفت و در بين تمام نفرات حاضر در زمين عنوان بازيكن امتيازآور را به خود اختصاص داد، ضمن اينكه ايكه ديوگو 19 امتياز، ارسلان كاظمي 14 امتياز، عماد سلماني 14 امتياز، مهراد آتشي 8 امتياز، اميرحسين آذري 6 امتياز، وحيد حاجيان 5 امتياز و مهدي اسماعيلي 2 امتياز براي شيميدر كسب كردند.
گفتني است: نخستين بازي مرحله نيمه نهايي نيز با حساب 91 بر 65 به نفع تيم شهرداري گرگان به پايان رسيده بود و مسابقه سوم از ساعت 18 روز جمعه 20 فروردين ماه بار ديگر در سالن بسكتبال آزادي تهران برگزار مي‌شود، ضمن اينكه بازي‌هاي سوم و چهارم براي روزهاي 22 و 24 فروردين برنامه‌ريزي شده است.
انتهاي خبر / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر