جزئیات اخبار

گام نخست نيمه نهايي: شيميدر 65 – شهرداري گرگان 91

گام نخست نيمه نهايي: شيميدر 65 – شهرداري گرگان 91

تيم بسكتبال شيميدر قم ديدارهاي مرحله نيمه نهايي مسابقات فصل جاري ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور را با شكست از شهرداري گرگان آغاز كرد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر قم، تيم شيميدر قم كه پس از انجام سه مسابقه‌ در مرحله يك‌چهارم نهايي رقابت‌هاي فصل 1400 – 1399 ليگ برتر بسكتبال ايران و عبور از سد اكسون تهران به نيمه نهايي صعود كرده، در شروع ديدارهاي اين مرحله برابر شهرداري گرگان تن به شكست داد.

مسابقه نخست تيم‌هاي شيميدر قم و شهرداري گرگان از مرحله يك نيمه‌نهايي پيكارهاي ليگ برتر بسكتبال مردان باشگاه‌هاي كشور در سالن آزادي و در اوج حساسيت برگزار شد و سرانجام با نتيجه 91 بر 65 به نفع نماينده استان گلستان به پايان رسيد، مسابقه‌اي كه دو نيمه متفاوت داشت.
در آغاز اين ديدار تيم شيميدر مي‌توانست به راحتي از حريف خود پيشي بگيرد اما فرصت‌هايي كه بازيكنان شيميدر زير حلقه حريف از دست دادند موجب شد تا شهرداري گرگان با بهره‌گيري از موقعيت‌هاي خود كوارتر نخست را با نتيجه عجيب 20 بر 4 به نفع خود به پايان برساند.
در كوارتر دوم تيم شيميدر قم به بازي برگشت و به راحتي با اعمال تاكتيك‌هاي مد نظر مصطفي هاشمي، برتري خود را به حريف ديكته كرد، به طوري كه توانست با نتيجه 20 بر 12 شهرداري گرگان را شكست دهد ولي نيمه نخست با نتيجه 32 بر 24 به نفع نماينده گلستان پايان يافت.
در نيمه دوم اما شيميدر نتوانست بازگشت نيمه نخست را تكرار كند و كوارتر سوم با حساب 30 بر 17 به نفع شهرداري گرگان تمام شد، كوارتر چهارم نيز به دليل ايجاد اختلاف زياد امتيازها به نفع شهرداري پيگيري شد و تيم ميزبان يعني شهرداري با نتيجه 29 بر 14 صاحب برتري شد.
بدين‌ترتيب نخستين مسابقه تيم‌هاي شيميدر قم و شهرداري گرگان از مرحله نيمه نهايي فصل جاري ليگ برتر بسكتبال مردان ايران كه به ميزباني تيم شهرداري به انجام رسيد، با برتري 91 بر 65 به سود نماينده استان گلستان تمام شد تا دو تيم مهياي بازي دوم اين مرحله از ساعت 18 روز چهارشنبه 18 فروردين ماه در سالن آزادي شوند.
در اين مسابقه عماد سلماني 17 امتياز، ارسلان كاظمي 13 امتياز، ايكه ديوگو 11 امتياز، اي‌جي‌ رولند 11 امتياز، اميرحسين آذري 7 امتياز، وحيد حاجيان 3 امتياز و رافي درغوكاسيان 2 امتياز براي شيميدر قم كسب كردند.
انتهاي خبر / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر