جزئیات اخبار

جشنواره گل شيميدر برابر اكسون در راه صعود به نيمه نهايي ليگ برتر

جشنواره گل شيميدر برابر اكسون در راه صعود به نيمه نهايي ليگ برتر

شيميدر قم در مسابقه‌ سوم از مرحله يك‌چهارم نهايي رقابت‌هاي فصل 1400 – 1399 ليگ برتر بسكتبال ايران با اقتدار از سد اكسون تهران عبور و به نيمه نهايي صعود كرد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر، مسابقه سوم تيم‌هاي شيميدر قم و اكسون تهران از مرحله يك چهارم نهايي پيكارهاي ليگ برتر بسكتبال مردان باشگاه‌هاي كشور عصر دهمين روز فروردين ماه در سالن آزادي و در اوج حساسيت به برگزار شد و سرانجام شيميدر فاتح اين بازي مهم لقب گرفت.

در حالي كه شيميدر قم به عنوان تيم دوم جدول رده‌بندي گروه دوم مرحله مقدماتي بعد از غلبه بر خانه بسكتبال خوزستان راهي اين مرحله شده و اكسون تهران به عنوان تيم سوم جدول گروه نخست پس از برتري مقابل شهرداري بندرعباس به اين مرحله رسيده بود، دو تيم سه مسابقه در مرحله يك چهارم برگزار كردند كه سهم شيميدر پيروزي در 2 مسابقه و صعود به نيمه نهايي اين فصل از ليگ برتر بسكتبال بود.
اكسون بازي نخست را 65 بر 62 به نفع خود تمام كرده بود و شيميدر قم نيز بازي دوم را 87 بر 77 برده بود، بنابراين بازي سوم در عصر دهمين روز فروردين ماه 1400 براي تعيين تيم صعود كننده به نيمه نهايي ليگ برتر حساسيت زيادي داشت و در نهايت شيميدر با حساب 83 بر 54 پيروزي اين مسابقه شد.
شاگردان مصطفي هاشمي در چهار زمان 10 دقيقه‌اي اين ديدار تيم برتر ميدان بودند و به ترتيب (27 بر 17)، (18 بر 14)، (21 بر 14) و (17 بر 9) از سد حريف گذشتند تا با كسب برتري در 2 مسابقه از 3 رقابت با اكسون تهران راهي مرحله نيمه نهايي شده و براي صعود به فينال به مصاف تيم شهرداري گرگان بروند.
در اين مسابقه ايكه ديوگو 24 امتياز، مهراد آتشي 12 امتياز، اميرحسين آذري 12 امتياز، اي‌جي‌ رولند 11 امتياز، ارسلان كاظمي 9 امتياز، عماد سلماني 7 امتياز، وحيد حاجيان 5 امتياز و رافي درغوكاسيان 3 امتياز براي صعود شيميدر به مرحله نيمه نهايي ليگ برتر بسكتبال امتياز كسب كردند.
انتهاي خبر / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر