جزئیات اخبار

ایکه دیگو:‌ هدف‌مان قهرمانی است و امیدواریم به آن دست پیدا کنیم

ایکه دیگو:‌ هدف‌مان قهرمانی است و امیدواریم به آن دست پیدا کنیم

سانتر امریکایی - نیجریه‌ای تیم بسکتبال شیمیدر قم گفت: خوشحالم که در لیگ ایران بازی می‌کنم و با شیمیدر هدف‌مان قهرمانی است.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدر قم‏، "ایکه دیگو" سانتر آمریکایی – نیجریه‌ای و بازیکن فعلی تیم ملی نیجریه که سابقه حضور در جام جهانی و المپیک به همراه این تیم و همچنین حضور در لیگ‌هایNBA ، NCAA ، چین، پورتوریکو و ژاپن را دارد، نخستین بازی خود با پیراهن شیمیدر قم را برابر مهرام تهران در هفته پایانی رقابت‌های مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور انجام داد.
دیگو که یکی از بازیکنان موفق شیمیدر در این مسابقه بود و با وجود نخستین‌ تجربه حضور در لیگ ایران عملکرد تاثیرگذاری در پیروزی شیمیدر قم داشت، در خصوص این دیدار اظهار کرد: بازی خوبی بود، خیلی سرعت بازی بالا بود و برای من هیجان زیادی داشت و لذت بردم.
وی که نخستین‌بار در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی بسکتبال ایران حضور یافته و شیمیدر نخستین تیم ایرانی‌اش محسوب می‌شود راجع به لیگ برتر کشورمان عنوان کرد:‌ لیگ ایران لیگ خوبی است و خیلی خوشحالم که در این لیگ بازی می‌کنم
دیگو در پایان راجع به بازی‌های آتی شیمیدر قم و هدف آینده خود با این تیم تصریح کرد: هدف‌مان قهرمانی است و امیدواریم به آن دست پیدا کنیم.
انتهای خبر /

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر