جزئیات اخبار

كاپيتان آتشي: هدف‌مان قهرماني است

كاپيتان آتشي: هدف‌مان قهرماني است

كاپيتان تيم بسكتبال شيميدر قم گفت: بازي از لحاظ جايگاه جدولي خيلي تاثير آنچناني نداشت چون جايگاه‌ها تثبيت شده بود ولي از نظر روحي و رواني براي تيم خودمان خيلي اهميت داشت كه بتوانيم اين بازي را جبران بازي رفت انجام دهيم.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر قم، مهراد آتشي پس از برتري شيميدر برابر مهرام در آخرين بازي مرحله مقدماتي ليگ برتر بسكتبال اظهار كرد: از نظر روحي و رواني براي تيم خودمان خيلي اهميت داشت كه تمركز داشته باشيم، بتوانيم اين بازي را جبران بازي رفت انجام دهيم و فارغ از نتيجه‌اي كه رقم مي‌خورد، باشگاه و كادر فني از عملكرد بچه‌ها راضي باشند كه خدا را شكر آخرش هم با يك نتيجه بسيار خوب و برد تيم ما همراه شد.
كاپيتان تيم بسكتبال شيميدر قم ادامه داد: دو بازيكن تازه به ما اضافه شده‌اند و هنوز با ما هماهنگ نيستند و شايد از لحاظ بدني آن شرايط ايده‌ال را ندارند، اما خوب همان‌جور كه ديديد هم بچه‌ها آنها را در جريان بازي خيلي كمك كردند و هم آنها آنجا كه بايد تاثيرگذار باشند، تاثيرگذار بودند.
وي خاطرنشان كرد: اميدوارم بتوانيم در ادامه بازي‌ها كه مرحله پلي‌آف است عملكرد خوبي داشته باشيم و تمركز كنيم، تازه كار ما از اينجا شروع مي‌شود.
آتشي تاكيد كرد: هدف‌مان قهرماني است و بايد گام به گام جلو برويم و بازي به بازي پيش برويم تا بتوانيم با تمركز بيشتر و آمادگي بيشتر، به آنچه كه باشگاه، بچه‌ها و كادر فني و همه دنبالش هستيم دست پيدا كنيم.
انتهاي خبر / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر