جزئیات اخبار

تعطيلي موقت اردوي تيم ملي به دليل لغو مسابقات پنجره سوم بسكتبال انتخابی کاپ آسیا

تعطيلي موقت اردوي تيم ملي به دليل لغو مسابقات پنجره سوم بسكتبال انتخابی کاپ آسیا

رقابت‌هاي پنجره سوم بسکتبال انتخابی کاپ آسیا در قطر به دليل مشكلات پيش آمده بر اثر تداوم شيوع ويروس كرونا لغو و به زمان ديگري موكول شد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر قم، بر اساس تصميم وزارت بهداشت قطر تمامي رقابت‌های ورزشی در اين كشور از 29 بهمن تا اطلاع ثانوی لغو شده كه دليل آن افزایش موارد ابتلا به نوع حاد و جهش یافته کووید 19 و رشد تعداد مبتلایان به اين ويروس در قطر عنوان شده است.
بر اين اساس بازي‌هاي تیم ملی بسکتبال كشورمان در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا 2021 که قرار بود روزهای اول و سوم اسفند ماه در این کشور به انجام برسد لغو شد، جزئیات بیشتر در خصوص زمان و مکان جدید پنجره سوم متعاقبا ظرف دو روز آینده توسط دفتر منطقه‌ای فیبا آسیا اعلام و به فدراسیون‌های ملی ابلاغ خواهد شد.
با توجه به لغو پنجره سوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا 2021، بازي تدارکاتی ملی‌پوشان کشورمان که در جمع آنها ارسلان كاظمي و عماد سلماني دو بازيكن تيم شيميدر قم نيز حضور دارند و قرار بود امروز در راستاي آمادگی بیشتر برگزار شود، طبق تصمیم کادر فنی تیم ملی لغو شد و تمرین تیم ملی بسکتبال مردان بار ديگر از صبح روز سه‌شنبه 28 بهمن ماه مجددا آغاز خواهد شد.
انتهاي خبر / 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر