جزئیات اخبار

سومین پيروزي پیاپی تیم خانه بسکتبال قم در ليگ دسته اول ايران

سومین پيروزي پیاپی تیم خانه بسکتبال قم در ليگ دسته اول ايران

تيم خانه بسكتبال قم در ادامه نتايج موفق خود در دور برگشت مرحله گروهي مسابقات ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور موفق به شكست تيم خانه بسكتبال كاشان شد.
به گزارش روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي شيميدر قم، نماينده بسكتبال استان قم كه با حمايت «آريا شيمي» در مسابقات ليگ دسته اول بسكتبال مردان ايران حضور يافته، در چهارمين بازي خود از دور برگشت مرحله مقدماتي ليگ دسته اول در شهر قدس به مصاف تيم خانه بسكتبال كاشان رفت و در پايان با اختلاف 20 امتياز و نتيجه 79 بر 59 حريف را مغلوب كرد.
بسكتباليست‌هاي قمي سومين برد متوالي خود در اين مرحله را در حالي كسب كردند كه پيش از اين موفق به شكست 65 بر 53 تيم شكلّي تهران و برتري 82 بر 81 مقابل تيم باني‌نو تهران شده بودند و بدين‌ترتيب اكنون يكي از تيم‌هاي حاضر در مرحله پلي‌‌آف بازي‌هاي ليگ دسته اول به شمار مي‌روند.
تيم خانه بسكتبال قم آخرين بازي خود در مرحله مقدماتي رقابت‌هاي ليگ دسته اول بسكتبال مردان ايران را عصر امروز برابر تيم مهرام تهران انجام مي‌دهد.
طبق برنامه‌ريزي انجام شده از سوي سازمان ليگ  فدراسيون بسكتبال، در پايان ديدارهاي مرحله مقدماتي ليگ دسته اول بسكتبال مردان ايران از هر گروه چهار تيم به مرحله پلي‌آف مي‌روند، در حالي كه تيم‌ها در هشت گروه و در دو منطقه شمال و جنوب در اين مرحله با يكديگر رقابت مي‌كنند.نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر