جزئیات اخبار

هفتمین پیروزی شیمیدر قم مقابل نیروی زمینی تهران

هفتمین پیروزی شیمیدر قم مقابل نیروی زمینی تهران

تیم بسکتبال شیمیدر قم در نخستین بازی خود از دور برگشت مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تیم نیروی زمینی تهران را شکست داد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدر‏، شاگردان مصطفی هاشمی در تیم بسکتبال شیمیدر قم در نخستین بازی خود از دور برگشت مرحله مقدماتی فصل 1400 – 1399 لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، عصر بیست و نهمین روز دی‌ماه در تالار آزادی به مصاف تیم نیروی زمینی تهران رفتند و هفتمین پیروزی این فصل را به دست آوردند.

در این مسابقه نماینده بسکتبال قم از ابتدا تیم برتر میدان بود و کوارترهای اول تا چهارم بازی را به نفع خود تمام کردند تا هفتمین پیروزی خود را در هشتمین مسابقه این فصل کسب کرده و بدین‌ترتیب جمع اندوخته‌های خود در این فصل را به امتیاز 15 برسانند.
کادر فنی شیمیدر قم در این مسابقه، کنار باتجربه‌های شیمیدر از بازیکنان جوان تیم نیز بهره برد و بسکتبالیست‌های آینده‌دار شیمیدر نیز مزد اعتماد مربیان خود را به خود دادند تا در نهایت نماینده بسکتبال قم این بازی را با حساب 107 بر 66 به نفع خود تمام کند.
شیمیدر در بازی نیم‌فصل نخست مرحله مقدماتی مسابقات این فصل نیز تیم نیروی زمینی تهران را با نتیجه 109 بر 69 شکست داده بود و بدین‌ترتیب با هفت پیروزی و یک باخت و 15 امتیاز موقعیت خود را در بالای جدول رده‌بندی گروه دوم لیگ برتر بسکتبال مستحکم‌تر کرد.

شیمیدر در کوارتر نخست این بازی با حساب 31 بر 5، در کوارتر دوم با نتیجه 21 بر 19، در کوارتر سوم با امتیاز 25 بر 16 و در کوارتر چهارم با نتیجه 30 بر 26 صاحب برتری شد تا بار دیگر به روند پیروزی‌های خود در این فصل لیگ برتر باز گردد.
طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال، دیدارهای هفته دوم از دور برگشت بلافاصله برگزار می‌شود و شاگردان مصطفی هاشمی در شیمیدر قم روز سه شنبه ۳۰ دی از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن آزادی و در دومین بازی دور برگشت با آینده سازان تهران دیدار می‌کنند.
انتهای خبر /

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر