جزئیات اخبار

«شيميدر» حامي تیم خانه بسکتبال قم در لیگ دسته اول ایران

«شيميدر» حامي تیم خانه بسکتبال قم در لیگ دسته اول ایران

تیم خانه بسکتبال قم با حمايت شركت شيميدر و پیگیری منظم و با برنامه تمرینات، آماده حضور موفق در لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌‌های کشور می‌شود.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدر، تیم خانه بسکتبال امسال با حمایت «شركت شیمیدر»، نماینده استان قم در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور است، تیمی که سکان هدایت آن به یکی از مربیان با تجربه و با سابقه بسکتبال ایران یعنی عباس مرشدی سپرده شده است.
همچنین محمود حاج‌اسماعیلی داور بین‌المللی و پشکسوت بسکتبال ایران مسوولیت سرپرستی این تیم را بر عهده دارد، ضمن اینکه حمیدرضا سلیم و مهدی رحیمی مربیان این تیم هستند و سجاد عبداللهی نیز به عنوان مربی بدن‌ساز دیگر عضو کادر فنی نماینده دسته اولی بسکتبال قم در فصل 1399 مسابقات باشگاه‌های کشور است.
با اعلام کمیته مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال، امسال رقابت‌هاي ليگ دسته اول در دو گروه شمال و جنوب و از 16 تا 18 آذر برگزار مي‌شود، در حالي كه 23 تیم در گروه شمال و در چهار گروه رقابت مي‌كنند و بازي‌هاي گروه جنوب با رقابت 16 تیم در سه گروه آغاز خواهد شد.
تيم خانه بسكتبال قم در گروه (ج) منطقه شمال با تيم‌هاي مهرام تهران، خانه بسكتبال كاشان، باني‌‌نو تهران، شكلّي تهران و مدرسه بسكتبال آتشي رقابت خواهد كرد.

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر