جزئیات اخبار

آمایو: از بازی در شیمیدر لذت می‌برم

آمایو: از بازی در شیمیدر لذت می‌برم

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر قم گفت: تیم بسیار خوبی داریم و از بازی کردن در لیگ بسکتبال ایران و تیم شیمیدر لذت می‌برم.

کلوین آمایو در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شیمیدر قم، راجع به تیم شیمیدر در فصل جاری لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: به نظر من شیمیدر تیم بسیار پرقدرتی است، زمانی که من در توفارقان آذرشهر بازی می‌کردم وقتی با این تیم بازی داشتیم یا راجع به شیمیدر صحبت می‌شد، همه می‌گفتند این تیم مدعی اول کسب مقام قهرمانی لیگ است.

وی ادامه داد: شیمیدر یک کادر مدیریتی منجسمی و کاردان دارد و یک باشگاه کاملا حرفه‌ای محسوب می‌شود، همه چیز در این باشگاه حساب شده است و کارها طبق برنامه پیش می‌رود، به همین دلیل تمام بازیکنان تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشند.

بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر قم در پاسخ به اینکه رابطه‌ات با بازیکنان چطور است و چه نظری راجع به آنها داری، تاکید کرد:‌ در تیم شیمیدر فضای دوستانه و جو بسیار خوبی وجود دارد، بازیکنان توانمند و خوبی داریم که با همه آنها دوست هستم.

وی با بیان اینکه لیگ بسکتبال ایران هم لیگ منسجمی است و سطح بالایی دارد، سپس در توصیف بازیکنان جوان تیم شیمیدر گفت: به نظر من آنها مستعد و دارای نبوغ بالا هستند، شیمیدر به خاطر مربیان و بازیکنان خوبی که دارد امسال به دنبال قهرمانی است، به همین دلیل ما با انگیزه تمرین می‌کنیم.

آمایو در پاسخ به اینکه آیا از عملکرد خود در دو بازی مرحله نخست لیگ برتر بسکتبال رضایت داری، تصریح کرد: خیر، از عملکرد خودم راضی نیستم چون فکر می‌کنم باید بهتر از این باشم، واقعیت این است که در بازی مقابل نیروی زمینی و آینده‌سازان بیشتر وظیفه‌ام پاس دادن بود، در حالی که من عاشق گلزنی هستم.

آمایو در پایان برای عماد سلمانی در تیم ملی بسکتبال ایران آرزوی موفقیت کرد.

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر