جزئیات اخبار

اسماعیلی: لیگ جذاب و سختی در پیش داریم/ در باشگاه شیمیدر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود

اسماعیلی: لیگ جذاب و سختی در پیش داریم/ در باشگاه شیمیدر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود

 بازیکن تیم شیمیدر گفت: برای حضور در رقابت‌های امسال بیشتر تیم‌ها دو بازیکن خارجی خود را جذب کرده‌اند بنابراین فکر می‌کنم لیگ جذاب و سختی در پیش داریم.

 

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه شیمیدر اظهار کرد: تمرینات خوبی زیر نظر مصطفی هاشمی سرمربی تیم انجام می‌دهیم و از زمانی که شروع کردیم روز به روز فشار تمرین بیشتر شد. در حال حاضر شرایط خوب است و چند بازی تدارکاتی که انجام دهیم به آمادگی لازم می‌رسیم. از وضعیت خودم هم راضی هستم و مطمئنم با آغاز مسابقات شرایط بدنی‌ام بهتر هم می‌شود. 

 

او ادامه داد: خوشحالم امسال در شیمیدر بازی می‌کنم چون باشگاه حرفه‌ای است، همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و کمبودی نداریم. امیدوارم نتیجه‌ای که مدنظر مسئولان باشگاه و هدف بازیکنان است را کسب کنیم.

 

اسماعیلی افزود: ما جز بسکتبال کار دیگری نداریم و با بسکتبال حال دلمان خوب می‌شود، از طرفی تمامی بازیکنان درآمدشان از لیگ و مسابقات است اما با توجه به متفاوت بودن وضعیت امسال همه باید همکاری کنند تا پروتکل‌ها و موارد مهم دیگر رعایت شود. کمی سخت است، حتی بهترین بازیکنان جهان علی رغم بهترین امکانات باز هم به کرونا مبتلا شدند اما ما باید حواسمان جمع باشد، رفت و آمدهایمان را کنترل کنیم تا بتوانیم فصل خوبی را بگذرانیم ومسابقات بدون هیچ گونه مشکلی به پایان برسد.

 

بازیکن تیم شیمیدر در پایان صحبت‌های خود با اشاره به شرایط تیم‌های حاضر در فصل جدید لیگ برتر بیان کرد: خوشحالم که رقابت‌های امسال با تعداد تیم‌های بیشتری برگزار می‌شود چون بازیکن‌های بیشتری هم در لیگ برتر حضور پیدا می‌کنند و این موضوع به علاقه مندان بسکتبال اضافه می‌کند؛ از طرفی حضور بازیکنان خارجی شرایط را سخت تر کرده است. در سال‌های گذشته معمولا تیم‌ها منتظر بودند تا در پلی آف بازیکن خارجی جذب کنند اما امسال نصف بیشتر تیم‌ها دو بازیکن خارجی‌شان را قبل از آغاز مسابقات جذب کردند  بنابراین به نظرم لیگ جذاب و سختی خواهیم داشت و هر تیمی بهترتمرین کند و تمرکز بیشتری داشته باشد نتیجه بهتری هم خواهد گرفت. حضور بازیکن خارجی می‌تواند به روند پیشرفت بسکتبال کشورمان کمک بسیاری کند.  

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر