جزئیات اخبار

رئیس باشگاه شیمیدر: آیین نامه مسابقات بسکتبال را برای باشگاه‌ها نفرستادند

رئیس باشگاه شیمیدر: آیین نامه مسابقات بسکتبال را برای باشگاه‌ها نفرستادند

هنریک درغوکاسیان درباره اعلام آمادگی رسمی شیمیدر در مسابقات سوپرلیگ گفت: آمادگی حضور در لیگ برتر بسکتبال را داریم و از نظر بودجه هم مشکلی وجود ندارد. تنها چیزی که نداریم، ارتباط با فدراسیون است. پنجشنبه قبل متنی به فدراسیون ارسال کرده و ابهامات مربوط به آیین نامه را از فدراسیون پرسیدیم. حالا منتظر جواب هستیم.


او درباره مشکلات شیمیدر برای ورود به لیگ توضیح داد: آیین نامه‌ای را به باشگاه فرستادند که در نهایت متوجه نشدیم این آیین نامه تایید شده است یا نه؟ دوستانی هم برای نظرخواهی با ما تماس گرفتند که رسمی نبود. انتظار داشتیم نماینده باشگاه‌ها را برای این موضوع دعوت کنند یا حداقل نماینده‌ای از فدراسیون برای صحبت با باشگاه بیاید. به هر حال هر کدام از باشگاه‌ها در لیگ ذینفع هستند و باید حداقل در تنظیم آیین نامه نقش داشته باشند.


ابهاماتی درباره تبلیغات وجود دارد


درغوکاسیان با اشاره به ایرادات زیاد آیین نامه ارسالی به باشگاه گفت: از زمان محمود مشحون با برخی مطالب در آیین نامه مشکل داشتیم که هنوز هم همان مشکلات وجود دارد. برای مثال وضعیت تبلیغات داخل سالن به خصوص برای باشگاه‌های خصوصی باید شفاف باشد، در حالی که ابهامات زیادی در این باره وجود دارد.


رئیس باشگاه شیمیدر درباره دومین ابهام آیین نامه افزود: تیم‌هایی که طبق آیین نامه ارسالی می‌توانند در لیگ شرکت کنند، ۹ تیم حاضر در لیگ پارسال و چهار تیم دسته یکی هستند. با توجه به اینکه شیمیدر فصل قبل در لیگ حضور نداشت، این ابهام برای ما وجود دارد که آیا اجازه ورود به لیگ را داریم؟


دستورالعمل لیگ را برای باشگاه‌ها روشن کنند


او درباره شرایط ورود به لیگ گفت: پارسال هم بحث سالن اختصاصی و تبلیغات دور زمین را داشتیم که برای باشگاه اهمیت دارد. ضمن اینکه درباره نقل و انتقال بازیکنان هم ایرادی وارد بود. بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ‌های خارجی برای مثال در لیگ ایران به عنوان سهمیه خارجی محسوب می‌شدند. این مسائل در آیین نامه فعلی ذکر نشده اند.


درغوکاسیان تاکید کرد: ابتدا باید دستورالعمل لیگ و همه قوانین را برای باشگاه‌ها روشن کنند و بعد ضرب العجل برای اعلام آمادگی تیم‌ها بگذارند. به خصوص بخش خصوصی باید اطلاعات کاملی برای تصمیم گیری داشته باشد. تیم‌ها در حال حاضر باید به کدام آیین نامه استناد کنند؟


رئیس باشگاه شیمیدر گفت: به هر حال چه شیمیدر در لیگ برتر امسال باشد یا نه، آرزوی موفقیت برای این فدراسیون دارم و امیدوارم لیگ پرباری داشته باشیم.

 

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر