جزئیات اخبار

صعود مقتدرانه شیمیدُر تهران به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

صعود مقتدرانه شیمیدُر تهران به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال


به نقل از روابط عمومی باشگاه، در ادامه رقابتهای لیگ برتر بسکتبال و در مرحله پلی آف عصر دیروز با انجام چهار دیدار پیگیری شد.

در خانه بسکتبال مشهد  تیمهای ثامن مشهد و شیمیدُر تهران مقابل هم صف آرایی کردند که شیمیدُر تهران با پیروزی 65بر64  چهارمین برد را هم مقابل ثامن بدست آورد و بعنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در تهران و در سالن حکیمیه تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی تهران و شهرداری اراک به مصاف هم رفتند که در پایان تیم دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد بازی را با نتیجه 76بر71 به سود خود به اتمام رسانده تا در مجموع چهار بازی این دوتیم نتیجه 3بر1 به سود شهرداری اراک باشد.در دیگر بازی هم در سالن امام خمینی گرگان تیمهای شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان رو در روی هم قرار  گرفتند که مهمان یعنی پالایش نفت آبادان در پایان به پیروزی 79بر74 رسید و سومین برد خود را در چهار تقابل این دو تیم بدست آورد تا برای صعود به جمع 4 تیم تنها به یک پیروزی نیاز داشته باشد.و پتروشیمی بندر امام نیز در مقابل شهرداری تبریز به برتری 96 بر 69 دست یافت به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در مرحله نیمه نهایی پتروشیمی بندر امام با برنده ماراتن دانشگاه آزاد و شهرداری اراک رقابت خواهد کرد و شیمیدُر تهران به مصاف برنده ماراتن نفت آبادان و شهرداری گرگان می‌رود .

  نتایج کلی بازیهای دیروز به شرح زیر است :

ثامن مشهد                                    64                   شیمیدر تهران                 65

شهرداری گرگان                             74                  پالایش نفت آبادان            79

دانشگاه آزاد اسلامی تهران                76                  شهرداری اراک                  71

شهرداری تبریز                              69                  پتروشیمی بندر امام          96      

نظرات تایید شده (0)

نوشتن نظر

Captcha بازسازی تصویر